« Tagasi

Parim noor instrumentalist 2021 Tabasalu Muusikakooli tulemused

2021.a. Muusikakoolide Liidu konkursid õpilastele Parim Noor instrumentalist 2021 on olnud Tabasalu Muusikakoolile väga edukad. Täname kõiki õpetajaid ja kontsertmeistreid suure töö eest!

Parim noor instrumentalist, Loode-Eesti konkursid

 

Kris Jette Piht, flööt                        1.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Marta Must, klarnet                       1.koht, õpetaja Marten Altrov

Miko Sarv, klarnet                           1.koht, õpetaja Marten Altrov

Polina Utkina, klaver                      2.koht, õpetaja Tiia Tenno

Marleen Poolamets, flööt            2.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Ander Ilves, tromboon                  2.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Anri Ilves, tuuba                              2.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Kutt Hugo Sõnajalg, eufoonium 2.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Triin Teneli Tammik, klarnet       3.koht, õpetaja Marten Altrov

Joonatan Lass, saksofon               3.koht, õpetaja Kalev Konsa

Oskar Kustov, saksofon                3.koht, õpetaja Kalev Konsa

Samuel Kukk, trompet                  3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Olari Rüütelmaa, trompet           3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Karl Milk, trompet                          3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Leigo Tõnissaar, tuuba                  3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Laur Markus Pajumäe, eufoonium 3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Oswald Korb, klaver                       diplom, õpetaja Maria Šnurova

Emily Aan, klaver                             diplom, õpetaja Sigrid Vardja

Taluula Pank, klaver                       diplom, õpetaja Sigrid Vardja

Eva Maria Tõnurist, klaver           diplom, õpetaja Tiia Tenno                        

Mark Antony Mikk, klaver           diplom, õpetaja Ädu Laur

Liisa Lepp, klaver                             diplom, õpetaja Ädu Laur

Garmen Pällo, klarnet                   diplom, õpetaja Marten Altrov

Karola Vallimäe, flööt                    diplom, õpetaja Natalia Kostrõkina

 

Parim noor instrumentalist, vabariiklikud finaalid

Miko Sarv, klarnet                           2.koht, õpetaja Marten Altrov

Karina Pihor, plokkflööt                   2.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Lisandra Toomet, plokkflööt            2.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Johanna Rüütelmaa, metsasarv     2.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Polina Utkina, klaver                      3.koht, õpetaja Tiia Tenno

Marleen Poolamets, flööt               3.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Kris Jette Piht, flööt                        3.koht, õpetaja Natalia Kostrõkina

Triin Teneli Tammik, klarnet           3.koht, õpetaja Marten Altrov

Tommi Tammemäe, metsasarv      3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Elisabeth Kukk, metsasarv           3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Anri Ilves, tuuba                             3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Ander Ilves, tromboon                   3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Kutt Hugo Sõnajalg, eufoonium   3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Leigo Tõnissaar, tuuba                  3.koht, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Oskar Kustov, saksofon                diplom, õpetaja Kalev Konsa

Joonatan Lass, saksofon               diplom, õpetaja Kalev Konsa

Georg Sebastian Ots, metsasarv diplom, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Olari Rüütelmaa, trompet             diplom, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Laur Markus Pajumäe, eufoonium  diplom, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Karl Milk, trompet                          diplom, õpetaja Valdo Rüütelmaa

Samuel Kukk, trompet                  diplom, õpetaja Valdo Rüütelmaa