Toimus VII eesti klaverimuusika konkurss

10.novembril korraldasime seitsmendat korda eesti klaverimuusika konkursi. Sel aastal osales 10 muusikakooli – Saue, Saku, Keila, Kose, Jõelähtme, Kehtna, Kiili, Rae, Paldiski ja Tabasalu kokku 50 osalejaga. Žüriis olid Otsa kooli klaveriõpetaja Piret Väinmaa ja Lasnamäe Muusikakooli klaveriõpetaja Anu Pärn. Konkursi nõuded olid: kuni 4. klassini – üks pala eesti heliloojalt, kes on sündinud 1922 või varem ja teine pala omal valikul eesti heliloojalt ning vanemates klassides: üks prelüüd ja teine pala vabal valikul, ikka eesti autoritelt.

Meie kooli parim oli Sofi Kamilla Lõssenko rohkearvulise osavõtjatega 2. klassist ( õpetaja Ursula Väljaots ) , kes saavutas I koha. Kiituskirja pälvis Lisell Aare õpetaja Kersti Liivango klassist.

Konkursi protokolli on huvilistel võimalik näha siit: Eesti klaver, tulemused

Pildil Evita Lohu, õp. Hele Saarse ja Hanna-Liisa Reiljan Kehtnast