Tabasalu Muusikakooli lastekooris ja ettevalmistuskooris laulavad kõik lauluhimulised pilliõppe õpilased. Lauluhääle arendamine ja vokaalne musitseerimine on suureks toeks pillimängu õppimise juures, seetõttu on koorilaulus osalemine kõigile muusikakooli õpilastele soovituslik.
Kooritundides saadakse oskus oma häält teadlikult kasutada. Mänguliste hääleharjutuste abil avastavad lapsed oma hääle võimalused, omapära ning ulatuse ja omandavad julguse hääle abil ennast kindlamalt väljendada.
Koori repertuaaris on laule vanamuusikast kaasaegsete heliloojate loominguni välja. Lastekoor osaleb kõigil muusikakooli suurematel kontsertidel ja sündmustel: aktused, jõulukontserdid, temaatilised muusikaõhtud. Viimased põnevamad ettevõtmised on olnud helilooja Anne Ermasti lauliku esitluskontsert Tallinna Keskraamatukogus ja kohtumine helilooja Urmas Lattikasega. Aasta oodatuim sündmus on suvine laulu-ja improvisatsioonilaager, kus päevad on täis põnevaid muusikalisi tegemisi. Iga laagri lõpus antakse kohalikele elanikele ja külla sõitnud vanematele meeleolukas kontsert.

Koore juhatavad Mai Ainsalu ja Nargiz Kuut.